فایل نوشتاری – word- شماره ۴:کمینه کردن گشتاور …

فایل نوشتاری – کمینه کردن گشتاور تنشی در موتور سنكرون آهنرباي دائم (PMSM)

 گزارش فارسی

این پروژه در برگیرنده ی  گزارش فارسی از کمینه کردن گشتاور تنشی در موتور سنكرون آهنرباي دائم (PMSM) می باشد

در سالهای أخیر، استفاده از موتور سنکرون مغناطیس دائم با بهبود در ماده آهنربای دائمی و تکنولوژی شبه هادی گسترش یافته است. یک سیم­پیچ متمرکز با تلفات کمتر نسبت به سیم­پیچ توزیع شده به صورت مکرر استفاده شده است. وقتی موتور سنکرون مغناطیس دائم از سیم­پیچ متمرکز استفاده می­کند، تعداد زیادی ترکیب­های شیار و قطب وجود دارد و به این صورت شناخته می­شود که تغییر ترکیب شیار و قطب می­تواند گشتاور تنشی را کاهش دهد. چون بزرگترین عامل مشترک بین q و ۲p برابر با ۱ است، موتور سنکرون مغناطیس دائم نامتقارن دارای گشتاور تنشی کمتری می­باشد. توسعه و کاربرد أخیر موتور سنکرون مغناطیس دائم نامتقارن قابل توجه و چشمگیر است. در این بخش یک موتور سنکرون مغناطیس دائم نامتقارن ۲۱ شیاری ۱۶ قطبی، که می­تواند در ابزارهای اندازه­گیری بکار گرفته شود، برای مقایسه اثر گشتاور تنشی و گشتاور با عرض کمان آهنربای دائمی مختلف، وزن آهنربای دائمی، عرض دندانه و شکل دندانه آنالیز شده است….

. …

گزارش  این کار با هزینه ای کم در اختیار شما قرار گرفته تا منبعی باشد برای مهندسان برق قدرت.

خرید این پروژه

90,000 ریال – خرید....

درباره مدیر

گروه پژوهشی مشاور شریف (پاورسیم) با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های معتبر شریف و تهران اقدام به انجام پروژه های شما خواهد کرد و در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، پروژه را تحویل می دهد.

ببینید حتما...

فایل word نهم: ۷۰ صفحه گزارش پروژه درس ارشد قابلیت اطمینان (دانشگاه شریف): تعيين ظرفيت بهينه سيستم انتقال مزرعه بادي و ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم

۷۰ صفحه گزارش کامل  پروژه درس ارشد قابلیت اطمینان (دانشگاه شریف): تعيين ظرفيت بهينه سيستم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *