پروژه سوم:A Hybrid Winding Model of Disc….

پروژه 3
پروژه شماره سوم

پروژه سوم. شبیه سازی کامل مقاله با متلب،

مقاله:”A Hybrid Winding Model of Disc-Type Power Transformers for Frequency Response Analysis

همراه با گزارش فارسی

مقاله از سری مقالات IEEE TRANSACTIONS ON POWER DELIVERY- 2009 می باشد.

اين مقاله يك مدل هيبريد از ترانس قدرت نوع ديسكي ارائه می‌دهد كه براي آناليز پاسخ فركانسي(FRA) بر پايه تئوري موج سيار و خط انتقال با هادي چند رشته اي(MTL) به كار می‌رود.

هر ديسك توسط يك سيم پيچ با معادلات موج سيار شرح داده می‌شود كه به ساير دیسک‌ها در غالب يك مدل ماتريسي MTL متصل شده است. اين امر به طور عمده اي مرتبه مدل را نسبت به مدل ثابت MTL سيم پيچ ترانسفورماتور كاهش می‌دهد.

اين مدل در شبيه سازي پاسخ فركانسي براي دو ترانسفورماتور تكفاز به كار رفته است. نتايج شبيه سازي با مقادير آزمايشگاهي(تجربي) و مقادير محاسبه شده با استفاده از مدل‌های MTL و پارامترهاي مجتمع(lumped parameter) كه در ساير مقالات گزارش شده‌اند، مقايسه شده است. نشان داده شده است كه مدل براي تحليل نتايج FRA در رنج فركانسي گسترده تري تا بيش از چندين مگا هرتز و همچنين تحليل رزونانسي تحت اضافه ولتاژهاي گذراي بسيار سريع(VFTO) می‌تواند مورد استفاده قرار گيرد.

مقاله در محیط متلب MATLAB شبیه سازی شده است. گزارشی فارسی کامل نیز به پیوست می باشد. این مقاله با هزینه ای کم در اختیار شما قرار گرفته تا رهنمودی باشد بر شبیه سازی مقالات در محیط سیمولینک برای مهندسان برق قدرت.
دانلود Pdf مقاله
شبیه سازی مقالات IEEE-Transaction سفارشی با هزینه های به مراتب بسیار بالاتر صورت می گیرد،  این پروژه به این دلیل با قیمتی بسیار کمتر قرار داده شده است که عموم دانشجویان برق قدرت بتوانند از آن بهره مند شود

خرید و پرداخت آنلاین + دانلود همان لحظه:

300,000 ریال – خرید...

درباره مدیر

گروه پژوهشی مشاور شریف (پاورسیم) با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های معتبر شریف و تهران اقدام به انجام پروژه های شما خواهد کرد و در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، پروژه را تحویل می دهد.

ببینید حتما...

مجموعه کامل کدهای گمز در حل مسئله Unit Commitment

برای شما که به دنبال یادگیری مدلسازی مسئله بهره برداری Unit Commitment در حالتهای مختلف …