پروژه شماره هشت: …..An incentive based mechanism

پروژه شماه 8 Powersim.ir
پروژه شماه ۸
Powersim.ir

شبیه سازی گمز  مقاله : An incentive-based mechanism for transmission asset investment 

از سری مقالات Elsevier همراه با گزارش فارسی

در توسعه شبكه انتقال در سيستمهاي قدرت تجديدساختار شـده، لازم اسـت مكـانيزمي جهـت تخصيص هزينهها و عوايد ناشي از تقويـت شـبكه در نظـر گرفتـه شـود. از آنجـا كـه توسـعه در هـر ناحيه، باعث افزايش رفاه اجتماعي نسبي در آن ناحيه ميگردد و معادلات بازار را بـه خـودي خـود تغيير ميدهد؛ لازم است تا علاوه بر تعيين توپولوژي شبكه بعد از احداث خطوط جديد، مكـانيزمي نيز جهت تقسيم عايدي شبكه از انتقال توان در نظر گرفتـه شـود. بـر اسـاس رويكـردي كـه در ايـن پروژه مورد توجه قرار گرفته است مكانيزمي  همكارانـه بـين تمـامي شـركاي انتقال در سيستم قدرت در نظر گرفته ميشود. بـر اسـاس ايـن مكـانيزم سـهم هـر كريـدور انتقـال از عايدي رفاه اجتماعي كل تعيين ميگردد. با توجه به اين موضوع كـه توسـعه انتقـال بسـيار هزينـه بـر بوده و بودجه هر يك از شركتهاي انتقال نيز در اين خصوص محـدود مـيباشـد لازم اسـت تـا بـر …..

 پروژه در محیط گمز GAMS شبیه سازی  شده است. گزارش نیز به پیوست می باشد. این کار با هزینه ای کم در اختیار شما قرار گرفته تا رهنمودی باشد بر شبیه سازی مقالات در محیط GAMS برای مهندسان برق قدرت.

دانلود Pdf مقاله

خرید و پرداخت آنلاین + دانلود همان لحظه:

خرید این پروژه

1,500,000 ریال – خرید....

 

 

 

درباره مدیر

گروه پژوهشی مشاور شریف (پاورسیم) با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های معتبر شریف و تهران اقدام به انجام پروژه های شما خواهد کرد و در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، پروژه را تحویل می دهد.

ببینید حتما...

مجموعه کامل کدهای گمز در حل مسئله Unit Commitment

برای شما که به دنبال یادگیری مدلسازی مسئله بهره برداری Unit Commitment در حالتهای مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *