پروژه ۲:Hybrid Wind-Diesel Generation System


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/power/domains/powersim.ir/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3
پروژه شبیه سازی 2
پروژه شبیه سازی ۲

پروژه ۲٫ شبیه سازی کامل مقاله با متلب،

مقاله:”Hybrid Wind-Diesel Generation System”  همراه با گزارش فارسی

مقاله از سری مقالات IEEE TRANSACTIONS ON POWER DELIVERY- 2010 می باشد. این مقاله به شبیه سازی یک نیروگاه باد دیزل ترکیبی می پردازد. ترکیب دو یا چند فن آوری مولد مانند باد و دیزل ایجاد یک سیستم قدرت ترکیبی می تماید . برای کنترل مکان های ا ز راه دور ، به دور از شبکه برق عمومی، سیستم ترکیبی به شکل یک منبع تغذیه خودی ، کافی است. در این مقاله مدل سازی و شبیه سازی سیستم جدای باد / دیزل انجام شده است .نفوذ بالا، بدون ذخیره سازی (HPNSWD) سیستم باد دیزل نیاز به یک کنترل کننده بار تند و سریع دارد تا اقدام به حفظ ثبات فرکانس و کیفیت سیستم بپردازد. اجزای سیستم انفرادی شبیه سازی شده به عنوان مثال تنظیم دیزل و تنظیم باد شبیه سازی شده و در جزئیات مورد بحث قرار گرفته است . تاثیر تغییرات دخول مانند تغییرات وزش سرعت باد، فاصله بین توربین باد و دیزل ژنراتور و تجزیه و تحلیل خطا به طور موثر با نتایج شبیه سازی نشان داده شده است.
مقاله در محیط متلب MATLAB شبیه سازی شده است. گزارشی فارسی کامل نیز به پیوست می باشد. این مقاله با هزینه ای کم در اختیار شما قرار گرفته تا رهنمودی باشد بر شبیه سازی مقالات در محیط سیمولینک برای مهندسان برق قدرت.
دانلود Pdf مقاله
شبیه سازی مقالات IEEE-Transaction سفارشی با هزینه های به مراتب بسیار بالاتر صورت می گیرد،  این پروژه به این دلیل با قیمتی بسیار کمتر قرار داده شده است که عموم دانشجویان برق قدرت بتوانند از آن بهره مند شود

خرید و پرداخت آنلاین + دانلود همان لحظه:

300,000 ریال – خرید...

 

درباره مدیر

گروه پژوهشی مشاور شریف (پاورسیم) با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه های معتبر شریف و تهران اقدام به انجام پروژه های شما خواهد کرد و در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، پروژه را تحویل می دهد.

ببینید حتما...

مجموعه کامل کدهای گمز در حل مسئله Unit Commitment

برای شما که به دنبال یادگیری مدلسازی مسئله بهره برداری Unit Commitment در حالتهای مختلف …

2 دیدگاه

  1. سلام. ایاپروژه شماره ۲ با متن فارسی هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *